Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-03-02
rozwiąż zadananie matematyczne
7+9 =

Przesunięcia międzymagazynowe

Przesunięcia międzymagazynowe bez dyspozycji

Operator po zalogowaniu do aplikacji neoMobile na kolektorze wybiera moduł Przesunięcie. Wybieramy typ dokumentu- bez dyspozycji.
Następnie pojawi się okno edycyjne do wprowadzenia magazynu źródłowego i docelowego (Obraz 1).
Po wprowadzeniu danych przechodzimy do wprowadzenia pozycji (Obraz 2).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, a ilość zostanie automatycznie zwiększona o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 3).
Na pozycjach dokumentu możemy zobaczyć stan magazynowy jaki jest dostępny (Obraz 4).
Po sczytaniu wszystkich towarów, zatwierdzamy dokument (Obraz 5). W systemie ERP zostanie utworzony dokument MM (w buforze/zatwierdzony).

Przesunięcia międzymagazynowe z dyspozycją

Operator loguje się do aplikacji neoMobile na kolektorze i wybiera moduł Przesunięcie. Następnie przechodzimy do listy dokumentów wczytujących się automatycznie po utworzeniu w systemie ERP.
Operator wybiera dokument, będący dla nas dyspozycją do przesunięcia (Obraz 1). Zostaną wyświetlone pozycje dokumentu (Obraz 2).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, zwiększając ilość o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 3).
Po sczytaniu wszystkich towarów i zatwierdzeniu, w systemie ERP zostanie dodany STATUS do dokumentu (Obraz 4). Dokument zweryfikowany w całości otrzyma STATUS - POPRAWNY. Dokument sczytany częsciowo otrzyma STATUS - RÓŻNICA, a w polu opis zostaną zapisane brakujące pozycje.

Zobacz nasze filmy szkoleniowe

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.