Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2023-02-01
rozwiąż zadananie matematyczne
9+1 =

Przesunięcia międzymagazynowe

Przesunięcia międzymagazynowe bez dyspozycji

Operator po zalogowaniu do aplikacji neoMobile na kolektorze wybiera moduł Przesunięcie. Wybieramy typ dokumentu- bez dyspozycji.
Następnie pojawi się okno edycyjne do wprowadzenia magazynu źródłowego i docelowego (Obraz 1).
Po wprowadzeniu danych przechodzimy do wprowadzenia pozycji (Obraz 2).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, a ilość zostanie automatycznie zwiększona o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 3).
Na pozycjach dokumentu możemy zobaczyć stan magazynowy jaki jest dostępny (Obraz 4).
Po sczytaniu wszystkich towarów, zatwierdzamy dokument (Obraz 5). W systemie ERP zostanie utworzony dokument MM (w buforze/zatwierdzony).

Przesunięcia międzymagazynowe z dyspozycją

Operator loguje się do aplikacji neoMobile na kolektorze i wybiera moduł Przesunięcie. Następnie przechodzimy do listy dokumentów wczytujących się automatycznie po utworzeniu w systemie ERP.
Operator wybiera dokument, będący dla nas dyspozycją do przesunięcia (Obraz 1). Zostaną wyświetlone pozycje dokumentu (Obraz 2).
Następnie operator sczytując towar, jego kod kreskowy pojawi się w polu Towar, zwiększając ilość o jedną jednostkę towarową albo zostanie wyswietlone pole do wprowadzania ilości w zależności od konfiguracji w aplikacji (Obraz 3).
Po sczytaniu wszystkich towarów i zatwierdzeniu, w systemie ERP zostanie dodany STATUS do dokumentu (Obraz 4). Dokument zweryfikowany w całości otrzyma STATUS - POPRAWNY. Dokument sczytany częsciowo otrzyma STATUS - RÓŻNICA, a w polu opis zostaną zapisane brakujące pozycje.

Zobacz nasze filmy szkoleniowe

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quia, magnam, architecto rem, qui dolorum totam expedita odio assumenda enim vel veritatis. Unde, odio quasi aspernatur mollitia praesentium reprehenderit nihil totam?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.