Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2023-02-01
rozwiąż zadananie matematyczne
10+10 =

Magazyn

Za pomocą kolektora danych można wykonywać operacje związane z magazynowaniem takie jak przyjęcia, wydania, inwentaryzacja towarów, dostępne wcześniej tylko z poziomu stacjonarnej aplikacji.

Umożliwia mobilną i ergonomiczną pracę magazynierów i osób związanych z logistyką. System jest w pełni zintegrowany z głównym ERP. Za jego pomocą można generować dokumenty Przyjęcie/Wydania/Przesunięcia. Dodatkowo dokumenty mogą być generowane na bazie dyspozycji z wygenerowanych w ERP zamówień, przyjęć, wydań.

 

Magazyn

Przyjęcia

Moduł Przyjęcia to między innymi:

Szybkie przyjmowanie towaru na magazyn za pomocą kolektora danych. Magazynier bazuje na dokumentach z dyspozycji np. Zamówienie u dostawcy (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP). Możliwość przyjęć na dokumentach wewnętrznych i zewnętrzych.

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami, znajdującymi się  w systemie ERP. Wyświetlamy cały dokument, albo listę pozycji z dokumentu (kontrola nad przyjmowaniem towarów z listy). Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać przyjęte magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji wydania (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu, lub pozostawiania go w buforze.

Wydania

Moduł Wydań to między innymi:

Szybkie wydawanie towaru z magazynu za pomocą kolektora danych.
NeoMobile bazuje na dokumentach z dyspozycji np. Rezerwacja Odbiorcy (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP). Wydawanie towaru na dokumentach wewnętrzych i zewnętrzych.

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami, znajdującymi się  w systemie ERP. Wyświetlamy cały dokument, albo listę pozycji z dokumentu (kontrola nad Wydawaniem towarów z listy). Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać wydane z magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji wydania (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Inwenteryzacja

Moduł Inwentaryzacji to między innymi:

Możliwość przeprowadzenia procesu skanowania na kolektorze danych.
Realizaowanie pełnej i częściowej Inwentaryzacji.
Szybkie skanowanie towarów za pomocą kodów kreskowych na wielu kolektorach jednocześnie.
Aktualizacja stanów magazynowych w systemie ERP, poprzez szybką częściową inwentaryzację.

Menadżer Towarów

Moduł Menadżer Towarów to między innymi:

Kontrola dwu-etapowa przyjęć towarów na magazyn za pomocą kolektorów danych.
Aplikacja NeoMobile bazuje na dokumentach Zamówienia od dostawcy ZD lub generuje również dokumenty bez dyspozycji.
Moduł Menadżer Towarów pracuje w trybie: Kierowca i Magazynier.
Aplikacją weryfikujemy przyjęcia, które stworzył Operator-Kierowca za pomocą kolektora danych.
Drugi Operator-Magazynier weryfikując dokmument widzi listę pozycji i ilości, które powinny zostać przyjęte na magazyn.
Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Przesunięcia międzymagazynowe

Moduł Przesunięcia to między innymi:

Szybkie przesunięcie towaru z jednego magazynu do drugiego magazynu za pomocą kolektora danych.
NeoMobile bazuje na dokumentach z dyspozycji (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP).

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami. Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać wydane z magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji przesunięcia (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quia, magnam, architecto rem, qui dolorum totam expedita odio assumenda enim vel veritatis. Unde, odio quasi aspernatur mollitia praesentium reprehenderit nihil totam?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.