Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-07-26
rozwiąż zadananie matematyczne
4+9 =

Magazyn

Za pomocą kolektora danych można wykonywać operacje związane z magazynowaniem takie jak przyjęcia, wydania, inwentaryzacja towarów, dostępne wcześniej tylko z poziomu stacjonarnej aplikacji.

Umożliwia mobilną i ergonomiczną pracę magazynierów i osób związanych z logistyką. System jest w pełni zintegrowany z głównym ERP. Za jego pomocą można generować dokumenty Przyjęcie/Wydania/Przesunięcia. Dodatkowo dokumenty mogą być generowane na bazie dyspozycji z wygenerowanych w ERP zamówień, przyjęć, wydań.

 

Magazyn

Przyjęcia

Moduł Przyjęcia to między innymi:

Szybkie przyjmowanie towaru na magazyn za pomocą kolektora danych. Magazynier bazuje na dokumentach z dyspozycji np. Zamówienie u dostawcy (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP). Możliwość przyjęć na dokumentach wewnętrznych i zewnętrzych.

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami, znajdującymi się  w systemie ERP. Wyświetlamy cały dokument, albo listę pozycji z dokumentu (kontrola nad przyjmowaniem towarów z listy). Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać przyjęte magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji wydania (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu, lub pozostawiania go w buforze.

Wydania

Moduł Wydań to między innymi:

Szybkie wydawanie towaru z magazynu za pomocą kolektora danych.
neoMagazyn bazuje na dokumentach z dyspozycji np. Rezerwacja Odbiorcy (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP). Wydawanie towaru na dokumentach wewnętrzych i zewnętrzych.

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami, znajdującymi się  w systemie ERP. Wyświetlamy cały dokument, albo listę pozycji z dokumentu (kontrola nad Wydawaniem towarów z listy). Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać wydane z magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji wydania (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Inwenteryzacja

Moduł Inwentaryzacji to między innymi:

Możliwość przeprowadzenia procesu skanowania na kolektorze danych.
Realizaowanie pełnej i częściowej Inwentaryzacji.
Szybkie skanowanie towarów za pomocą kodów kreskowych na wielu kolektorach jednocześnie.
Aktualizacja stanów magazynowych w systemie ERP, poprzez szybką częściową inwentaryzację.

Menadżer Towarów

Moduł Menadżer Towarów to między innymi:

Kontrola dwu-etapowa przyjęć towarów na magazyn za pomocą kolektorów danych.
Aplikacja NeoMobile bazuje na dokumentach Zamówienia od dostawcy ZD lub generuje również dokumenty bez dyspozycji.
Moduł Menadżer Towarów pracuje w trybie: Kierowca i Magazynier.
Aplikacją weryfikujemy przyjęcia, które stworzył Operator-Kierowca za pomocą kolektora danych.
Drugi Operator-Magazynier weryfikując dokmument widzi listę pozycji i ilości, które powinny zostać przyjęte na magazyn.
Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Przesunięcia międzymagazynowe

Moduł Przesunięcia to między innymi:

Szybkie przesunięcie towaru z jednego magazynu do drugiego magazynu za pomocą kolektora danych.
neoMagazyn bazuje na dokumentach z dyspozycji (stworzonych w systemie ERP) lub generuje dokumenty magazynowe bez dyspozycji (do bufora w ERP).

Kolektor odczytuje kody kreskowe towarów, które są identyfikowane z towarami. Pobranie dokumentu dyspozycji wyświetla pozycje oraz ilości, które powinny zostać wydane z magazynu.

Skanowanie towarów: albo pojedyncze, albo zbiorcze. Informacja dla operatora systemu ERP o realizacji przesunięcia (zmiana statusu). Możliwość zatwierdzania dokumentu lub pozostawiania go w buforze.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.