Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-06-18
rozwiąż zadananie matematyczne
1+3 =

Kadry i Płace

Oprogramowanie kadrowo-płacowe enova365 stanowi najbardziej wydajne rozwiązanie, kompleksowo reagujące na zmiany przepisów w dziale kadr i płac. Dzięki temu nie musisz obawiać się, czy przeoczyłeś ważne zmiany prawne - aplikacja zawsze pozostaje zgodna z regulacjami.

Aplikacja kadrowo-płacowa enova365 działa na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, komputery - zarówno w wersji desktopowej, jak i przeglądarkowej. Możesz zaakceptować nieobecności pracowników, rozliczyć ich wynagrodzenia i monitorować zobowiązania wobec ZUS-u oraz Urzędu Skarbowego.Program kadrowo-płacowy enova365 jest otwarty na integrację z innymi systemami zewnętrznymi. Dodatkowo umożliwia eksport dokumentów bezpośrednio do programu Płatnik i SODiR off-line.

System enova365 umożliwia łatwe i sprawnie generowanie raportów w różnych formach, takich jak tradycyjne wydruki, wysyłanie formularzy jako załączniki do wiadomości e-mail czy też tworzenie arkuszy Excel. Dotyczy to dokumentów, takich jak cenniki, listy płac, obecności i wiele innych.

Kadry i Płace

Kadry i Płace - kluczowe funkcjonalności

Moduł kadrowo-płacowy enova365 zapewni Ci prosty sposób przygotowania umów dla nowych pracowników, aneksów do aktualnych dokumentów, zaświadczeń o zatrudnieniu oraz wiele innych dokumentów związanych z kadrami/płacami. Jakie jeszcze korzyści otrzymasz dzięki tej aplikacji?

 • Aplikacja enova365 gwarantuje swobodny dostęp do danych kadrowych i ewidencji historii zatrudnienia nawet z kilku lat wstecz, zgromadzonych w jednej kartotece w obszarze kadr i płac.
 • Dzięki systemowi enova365 możesz łatwo rejestrować czas pracy i nieobecności pracowników w jednym miejscu.
 • Program kadrowy enova365 umożliwia również łatwy import danych z automatycznych rejestratorów czasu pracy RCP.
 • Ponadto, otrzymasz możliwość automatycznego przypominania o terminach badań lekarskich, szkoleń BHP oraz o kończących się umowach o pracę.
 • Obszar Kadry Płace i HR enova365 ułatwi Ci także kompleksową obsługę umów o pracę oraz rejestrację umów cywilnoprawnych.

Automatyzacja zadań kadrowych

 • Dzięki pulpitu pracowniczego w programie kadrowym enova365, możesz zapewnić pracownikom dostęp do wybranych funkcji systemu. Pozwoli to na samodzielne składanie elektronicznych wniosków z dowolnej lokalizacji, co oszczędzi czas kadry, kierowników i pracowników.
 • Zaawansowane funkcje programu enova365 automatycznie wyliczają zastępstwa na podstawie informacji o składanych wnioskach urlopowych w firmie, co pozwala na oszczędność czasu i zwiększa efektywność pracy.
 • Dzięki zastosowaniu modułu Workflow, program kadrowy enova365 oferuje automatyczne przesyłanie dokumentów do odpowiednich osób w firmie, zgodnie ze strukturą organizacyjną, co zapewnia wygodę i sprawność w zarządzaniu dokumentami.

Obsługa wynagrodzeń

Oprogramowanie kadrowo-płacowe enova365 umożliwia sprawną obsługę wynagrodzeń zarówno w małych, jak i dużych firmach, w tym tych o skomplikowanej strukturze organizacyjnej.

Jakie korzyści wynikają z takiego rozwiązania?

 • Moduł płacowy może zostać dostosowany do specyfiki działalności firmy. Dzięki temu bezproblemowo obsłużysz systemy wynagrodzeń stosowane zarówno dla pracowników zatrudnionych na podstawie umów o pracę, jak i umów cywilnoprawnych.
 • Program enova365 jest uniwersalnym rozwiązaniem, które znajduje zastosowanie w firmach o różnym profilu działalności. Jest to również idealne narzędzie dla instytucji publicznych.
 • Jeśli prowadzisz działalność międzynarodową, enova365 pozwoli Ci na kompleksową obsługę rozliczeń w wielu walutach.
 • System enova365 zapewnia pełną kontrolę nad ewidencją płac oraz sprawną obsługę rozliczeń. Ponadto, samodzielnie zdefiniujesz składniki wynagrodzeń.

e-Deklaracje i Płatnik

 • Dzięki programowi kadrowo-płacowemu enova365 szybko i łatwo rozliczysz deklaracje podatkowe oraz składki ZUS. Zautomatyzujesz tym samym działania podsumowujące każdy miesiąc pracy i zaoszczędzisz czas.
 • Oprogramowanie enova365 generuje deklaracje rozliczeniowe i zgłoszeniowe ZUS, zgodne z bieżącymi przepisami. Wzory dokumentów są aktualizowane na bieżąco.
 • Wypełnione deklaracje ZUS w programie enova365 możesz bezpośrednio zaimportować do Płatnika, co zajmie Ci tylko kilka minut.
 • Moduł Kadry Płace enova365 ułatwi Ci również sporządzanie cząstkowych deklaracji podatkowych PIT każdego miesiąca. Dodatkowo, na koniec roku możesz szybko wygenerować e-deklaracje PIT dla Twojego przedsiębiorstwa i pracowników.
 • System enova365 generuje również raporty oparte na danych kadrowo-płacowych, które mogą być wykorzystane do sporządzania różnych dokumentów, w tym deklaracji Z-03, Z-06, DG-1 i wielu innych.
 • Jeśli zatrudniasz pracowników niepełnosprawnych, program kadrowo-płacowy enova365 usprawni dopełnianie formalności związanych z dofinansowaniem do ich wynagrodzeń, co jest szczególnie istotne dla firm z statusami ZPCHR oraz podmiotów z otwartego rynku pracy.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.