Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2023-02-01
rozwiąż zadananie matematyczne
2+2 =

Inwenteryzacja

Inwentaryzacja częściowa

Proces Inwentaryzacji częściowej możemy przeprowadzać na wielu urządzeniach - kolektorach danych jednocześnie.

Inwentaryzację rozpoczynamy od wygenerowania dokumentu inwentaryzacyjnego w systemie ERP na spisywane towary.
W kolejnym kroku logujemy sie do programu neoMobile, gdzie cały proces zotanie przeprowadzony w trzech krokach.
W pierwszym kroku Operator nadzorujący całą inwentaryzację w menu "Zarządzanie inwentaryzacją" rozpoczyna proces poprzez wybór (Obraz 1) i akceptację
dokumentu z systemu ERP (Obraz 2).
W kolejnym kroku Operator-magazynier w menu "Inwentaryzacja częsciowa" tworzy dokument (Obraz 3) i rozpoczyna skanowanie towarów po kodach kreskowych (Obraz 4).
W ostatnim kroku po sczytaniu wszystkich towarów Operator nadzorujący w menu "Zarządzanie inwentaryzacją" akceptuje całą inwentaryzację (Obraz 6).

W systemie ERP powstają dokumenty PW i RW w buforze lub zatwierdzone (w zależności od konfiguracji), wyrównując stany magazynowe towarów ze spisem kontrolnym.

Inwentaryzacja

Inwentaryzację rozpoczynamy od wygenerowania dokumentu inwentaryzacyjnego w systemie ERP na spisywane towary, które będą blokowane na czas spisu.
W kolejnym kroku Operator loguje się do programu neoMobile na kolektorze danych i wybiera z menu Inwentaryzację.  
Następnie z listy wybieramy dokument wygenerowany w systemie ERP (Obraz 1) i przystępujemy do sczytywania towarów (Obraz 2).
Po zeskanowaniu towaru pojawia się okno do wpisywania ilości (Obraz 3).
Następnie po zakończeniu zatwierdzamy dokument (Obraz 5), a spisane ilości zostaną uaktalnione w dokumencie inwentaryzacji w systemie ERP    
i w kolejnym kroku akceptujemy dokument.

Zobacz nasze filmy szkoleniowe

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Quia, magnam, architecto rem, qui dolorum totam expedita odio assumenda enim vel veritatis. Unde, odio quasi aspernatur mollitia praesentium reprehenderit nihil totam?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.