Neosmart enova365

Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-07-26
rozwiąż zadananie matematyczne
9+10 =

Elektroniczny obieg dokumentów

SaldeoSMART

SaldeoSMART to wielofunkcyjna platforma on-line dla firm z działem księgowym i biur rachunkowych, która służy do automatyzacji procesów księgowych. Dzięki możliwości elastycznego wyboru i dopasowania pakietów pod konkretne potrzeby, może odpowiedzieć dokładnie na Twoje wymagania. Program wyręcza biura rachunkowe oraz działy księgowe w przepisywaniu faktur do programów księgowych, a oprócz technologii OCR, umożliwia również stworzenie elektronicznego obiegu dokumentów firmie oraz komunikacji z klientem.

Odczytywanie i obieg dokumentów

Moduł pozwala na odczyt OCR skanowanych dokumentów Firmy (faktury sprzedażowe i kosztowe, wyciągi bankowe i inne typy dokumentów) oraz pobranie z nich potrzebnych do akceptacji i księgowania informacji (numer dokumentu, daty, kwoty netto i VAT według stawek, dane kontrahenta i numer konta bankowego). Dzięki temu przekazany do archiwum dokument nie wymaga ręcznego wprowadzania do obiegu, a w efekcie końcowym odczytane dane można zaimportować bezpośrednio do systemu ERP.

Funkcja Obieg dokumentów umożliwia między innymi projektowanie indywidualnych obiegów dla różnych typów dokumentów (faktury, umowy, zamówienia, pisma), akceptację dokumentów na różnych etapach, odczyt historii edycji dokumentu, rozbudowane uprawnienień użytkowników.

Korzyści z wdrożenia

Kluczowe zalety modułu:

  • Szybkie odczytywanie faktur i przesyłanie ich do programu księgowego
  • Brak segregatorów i kosztów ich archiwizacji
  • Wyszukiwanie dokumentów w kilka sekund
  • Uporządkowana praca z klientem
  • Automatyzacja pracy i oszczędność czasu

Workflow - zarządzanie procesami w firmie

Wdrożenie workflow w firmie - jak wdrożyć workflow?

Zobacz nasze filmy szkoleniowe

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Umów wizytę

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.