Umów wizytę lub skontaktuj się z nami:

Umów się na wizytę!

Wizyta możliwa najwcześniej: 2024-07-26
rozwiąż zadananie matematyczne
7+2 =

Dlaczego enova365?

1. Uniwersalność 

enova365 to elastyczny system ERP dostosowujący się do wielkości firmy, obsługujący obszary takie jak Finanse, Kadry, Projekty, Sprzedaż, Business Intelligence, Handel, Procesy, Nieruchomości i Produkcja. Z rozwiązań enova365 korzysta m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, Alior Bank, PZH – Państwowy Zakład Higieny czy KRUS. System jest używany przez ponad 18 000 firm w Polsce.

2. Model dostępu

enova365 oferuje model własnościowy oraz chmurowy, dając firmom możliwość wyboru najbardziej odpowiedniego dla nich rozwiązania. Dzięki elastyczności rozwiązania, każda firma może dopasować system do swoich unikalnych potrzeb i wymagań.

3. Aktualizacja przepisów

enova365 jest najszybciej reagującym na zmiany w przepisach systemem ERP w Polsce, wspieranym przez dedykowany zespół analizujący zmiany prawne. Dzięki temu użytkownicy zawsze mogą być pewni, że ich system jest zgodny z aktualnymi wymaganiami prawnymi.

4. Elastyczny model pracy

System wspiera różne modele pracy, w tym pracę zdalną, oferując rozwiązania do samoobsługi pracowniczej oraz elektronicznego obiegu dokumentów. To sprawia, że enova365 jest idealnym narzędziem dla nowoczesnych firm, które stawiają na mobilność i efektywność.

5. Integracje i moduły

enova365 oferuje szerokie możliwości integracji oraz rozbudowy systemu poprzez 25 modułów podstawowych, 29 dodatkowych, 8 pulpitów oraz 60+ integracji i dodatków. Takie możliwości pozwalają na dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb każdej firmy.

6. Wersje językowe

enova365 jest dostępna w różnych wersjach językowych (obecnie: polski, angielski, ukraiński), co umożliwia korzystanie z systemu przez firmy działające na rynkach międzynarodowych. Dzięki temu enova365 wspiera globalne przedsiębiorstwa w ich codziennych działaniach.

Nowa wersja enova365 o numerze 2406.0.0

21 lipca 24

Wraz z wersją 2406 system przeszedł transformację technologiczną do wersji NET8, w tym wszystkie dodatki (dll) Soneta zostały przekonwertowa...

Flota w enova365

21 lipca 24

Czy wiesz, że... Moduł Flota umożliwia ewidencjonowanie informacji na temat posiadanych pojazdów oraz pełną opiekę nad powierzoną flotą. W...

Czym jest Workflow w enova365

21 lipca 24

System Workflow ułatwia organizację pracy firmy dzięki automatycznym powiadomieniom oraz możliwości wprowadzenia powiadomień mailowych. Po u...

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.